Słowo klucz

Tak krótkie słowo, a tak znacząca rola w każdym tekście. Stały element, klucz do całej wiedzy. O czym mowa?
Tagi. Co to są tagi ? To słowa kluczowe, które określają całe znaczenie wybranego tekstu. Pokazują jego główną myśl. Czasami jest to jeden wyraz, ale często są to połączenia wyrazów. Tagi są wykorzystywane jako odnośnik do innych tekstów o podobnej treści. Dzięki temu szybko możemy znaleźć to, co nas najbardziej interesuje.

Tagi pozwalają nam porządkować treści, przypisywać je do konkretnych kategorii. Powoduje to, że dużo łatwiej jest poruszać się nam po witrynach internetowych, kiedy szukamy konkretnych informacji. Słowa kluczowe występują w wielu miejscach. Możemy je znaleźć w każdym poście, artykule czy w wpisie, który został zamieszczony w sieci.
Ile tagów występuje w tekście? To tak naprawdę zależy od jego długości i tego, co autor stworzył. Czasami jest ich mało, a czasami bardzo dużo. Nie można określić jednej konkretnej liczby.
Tagi stanowią ważny element w strukturze online, dlatego są powszechnie wykorzystywane. Może i Ty wykorzystasz je w swoim tekście, który zamieścisz w sieci?