Pozbądź się niechcianego gruzu raz dwa

Szukasz firmy, która pozwoli się Tobie uporać z uciążliwymi pozostałościami po remoncie? Nie wiesz, jak się za to zabrać? Zaufaj naszej firmie! Pozbędziemy się gruzu z Twojej posesji szybciej, niż myślisz!

Jeśli tu zajrzałeś Drogi Kliencie to znak, że w Twoim życiu pojawił się, albo jest tuż za rogiem duży remont. Planujesz zmiany i wiesz, że wiąże się to z nie małą rewolucją budowlaną. Zapewne usuwasz niechcianą  ścianę, zmieniasz elewację, albo zrywasz wiekową posadzkę. Niezależnie od powodu, miło nam, że to właśnie naszą firmę wybrałeś, abyśmy Tobie pomogli! Postaramy się sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom. A co ważniejsze i należy to podkreślić! Spełnić w 100% pokładane w nas nadzieje! To nie tylko nasza misja, ale i główny cel, dla którego rozpoczęliśmy naszą firmową działalność właśnie w Twojej okolicy!

Nie wahaj się zatem dłużej! Chwyć już teraz za telefon, albo odwiedź nas w siedzibie naszej firmy! My zajmiemy się całą resztą!

Kim jesteśmy, dla kogo powstaliśmy-czyli kilka słów o nas

Jesteśmy grupą ludzi, którzy już od kilku lat tworzą firmę w Twojej okolicy. Naszym głównym zadaniem jest wynajmowanie i dostarczanie specjalistycznych pojemników do wywozu niechcianych odpadów, pozostałości remontowo-budowlanych. Firmowe kontenery na gruz gruzowo.pl gościły już na nie jednym placu budowy, posesji, czy tuż przy kamienicy. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa.

Działamy w samym mieście, jak i w okolicy. Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia, zawsze upewnij się, czy obsługujemy także Twoją ulicę!

Doświadczenie, które posiadamy

Mamy na koncie setki zrealizowanych zamówień. Pozostawiamy naszych klientów z szerokim uśmiechem na twarzy, bo pomagamy Wam pozbyć się tego, czego już nie chcecie dłużej oglądać. Sprawdź już dziś! Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my z chęcią podejmiemy się realizacji Twojego zamówienia! Zanim się obejrzysz, a już specjalistyczne kontenery na gruz gruzlux.pl będą na terenie Twojej posesji!

Gdzie się znajdujemy? Jak do nas trafić…

Naszą firmę bardzo łatwo znaleźć. Działamy niedaleko popularnej ulicy w Twojej okolicy. Dojazd do nas jest zatem niezwykle łatwy. Znajdziecie nas Państwo po banerach reklamowych.

Oprócz osobistego kontaktu, przyjmujemy również te, składane drogą telefoniczną.

Przekonajcie się już dziś!

Godziny urzędowania

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez sześć dni w tygodniu. Działamy od poniedziałku do piątku oraz w soboty. Zaczynamy naszą pracę już od wczesnych godzin porannych!

Kim są nasi klienci? Kto może liczyć na zniżki?

Naszym klientem może zostać każdy! Nie różnicujemy, tylko z chęcią realizujemy zlecenie. Nasze kontenery na gruz gruz-trans.pl pojawiały się wszędzie tam, gdzie były potrzebne. Były to najczęściej duże place budowy, kamienice w trakcie remontu, prywatne posesje, inwestycje miejskie w okolicy.

Nie boimy się żadnego zamówienia! Zachęcamy do długofalowej współpracy wszystkich tych, którzy prowadzą prace remontowo-budowlane w kilku obiektach.

Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki! Sprawdźcie sami!

Dodatkowo, przy stałej współpracy, jesteśmy gotowi na przedłużenie terminu opłat za użytkowanie kontenera. Jak również, indywidualnie, rozpatrzymy również ratalny system spłaty.

Jak długo muszę czekać na kontener? Czyli słów kilka o terminach realizacji zamówienia

Staramy się każdego dnia, by nasze specjalistyczne kontenery, pojawiły się na miejscu, w jak najkrótszym czasie. Przypominamy jednak, że pierwszeństwo przyjęcia zgłoszeń jest najważniejsze! Zwykle czas oczekiwania to kilka godzin. Przy większym zainteresowaniu jednak na wybrany model, mogą być to jednak dni, a nawet tydzień.

Zatem kto pierwszy, ten lepszy! Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się łatwo z nami! A Twój zamówiony kontener pojawi się u Ciebie!

Jak wygląda odpłatność za kontenery?

Cennik naszych usług jest stały i dostępny w każdej chwili dla Państwa. Pobieramy opłaty za każdą dobę użytkowania kontenera. Przypominamy, że jednocześnie je dostarczamy, a także pomagamy pozbyć się nagromadzonych odpadów.
Stopień załadunku odpadami naszego kontenera nie jest dla nas istotny. To Państwo decydują, czy jest on wypełniony w 100%, a może tylko w połowie. Niezależnie od ilości, wywozimy je do utylizacji.

Zapraszamy do kontaktu!!!