Jakie busy do Polski wybrać?

Wybór firmy przewozowej nie zawsze jest tak prosty i szybki jak mogłoby się wydawać. Niektóre oferty zniechęcają potencjalnych klientów już na samym początku. Inne natomiast wzbudzają ogromne zaufanie, które zostaje nadszarpnięte już po kilku godzinach podróży, a przecież każdy z nas pragnie spędzić taką wyprawę w komfortowych warunkach, bez niepotrzebnych zmartwień. Najlepszym rozwiązaniem jest więc skorzystanie z usług firmy o wiarygodnych opiniach, która będzie w stanie zaoferować nam podróż na wystarczająco wysokim poziomie. Do jednych z takich firm należy ErgoBus, w ofercie której znajdziesz przestronne i zadbane busy do Polski i Anglii. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Busy do Anglii – podróżowanie przez Eurotunel

Czy wiesz, czym jest Eurotunel? Jest to tunel kolejowy, znajdujący się pod Cieśniną Kaletańską, czyli najwęższą częścią kanału La Manche. Łączy on Francję z Wielką Brytanią, umożliwiając tym samym sprawne przemieszczanie się między kontynentem, a wyspami. W firmie ErgoBus przewozy z Polski do Anglii i na odwrót odbywają się przez Eurotunel, dzięki czemu pasażerowie mogą bezpiecznie dojechać pod wskazany przez siebie adres busem, a nie samolotem. Zastanawiasz się, jak wygląda taka podróż?

busy do Polski

Otóż po dojechaniu do Francji, a dokładniej do bramki z kontrolą biletów na Eurotunel, kierowca musi okazać bilety, a następnie podjechać nieco dalej do kontroli granicznej. Pierwsza kontrola przeprowadzana jest przez celników francuskich. W tym momencie pasażerowie muszą opuścić busy do Anglii i udać się do budynku, w którym odbywa się kontrola. Każdy z nich musi okazać paszport, inne dokumenty oraz bagaż. Po skończonej kontroli pasażerowie wychodzą z budynku inną stroną, gdzie czeka już na nich bus. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów przeprowadzona zostaje kolejna kontrola, tym razem przez celników angielskich. Następnie kierowca może skierować się bezpośrednio w stronę pociągu, gdzie znajdują się specjalne bramki i sygnalizacja świetlna, kierująca ruchem. Należy wjechać na odpowiednią rampę, gdzie znajduje się nasz pociąg, a następnie wjechać do niego, zgodnie ze wskazówkami pracowników Eurotunelu. Kiedy bus znajdzie się w środku, obsługa zabezpieczy koła. Zostaną ogłoszone wszelkie komunikaty, a następnie pociąg wyruszy w podróż. W ten sposób busy z Polski do Anglii docierają raz dwa!

Firma ErgoBus – transport paczki do Anglii

Myślisz, że firma ErgoBus oferuje wyłącznie przewóz osób? Nic bardziej mylnego! W ofercie jednej z najpopularniejszych firm przewozowych na lubelszczyźnie znajdziesz również paczki do Anglii oraz przeprowadzki międzynarodowe. Są one wykonywane na tej samej zasadzie, co reszta usług, czyli spod adresu pod adres, przy zachowaniu najwyższego poziomu profesjonalizmu. Nie zwlekaj i skontaktuj się z Ergo Bus do Anglii, aby dowiedzieć się więcej!